Sigortalı Nakliyat

Bütün eşyalarınız için firmamız uygun fiyatlara anlaşmalı olduğu sigorta acentesiyle taşınma sigortası yapar.

Ücretsiz Ekspertiz

Eşyalarınızın taşınmadan önce ücretsiz olarak sizlere keşif ve fiyat hesaplaması için ekspertiz göndermekteyiz.

Tecrübeli Personeller

Döngü Nakliyat'ın bütün elemanları on yılı aşkın deneyime sahiptir. Bu sayede eşyalar güvenle taşınır.

BİZ KİMİZ ?

Döngü Nakliyat olarak 2002 yılından beri nakliyat alanında faaliyet göstermekteyiz. Bundan dolayı firmamız nakliye alanında bütün isteklerinize cevap verebilmektedir. On dokuz yıllık nakliye tecrübemiz sayesinde profesyonel bir hizmet anlayışı geliştirdik. Bundan dolayı bütün taşıdığımız eşyaları sorunsuz ve güvenilir bir şekilde taşımaktayız. Taşımaya başlamadan önce Döngü Nakliyat olarak eşyalarınız için taşınma sigortası yapmaktayız. Bu sayede zarar gören bütün eşyalarınız sigorta acentemiz tarafınca karşılanmaktadır. Siz de hemen firmamızı daha yakından tanıyabilmek için bizimle iletişime geçiniz.

Devamını Oku

Hizmetlerimiz

Mutlu Müşteriler
0+
Memnuniyet
0%
Araç Sayısı
0
Taşınma Sayısı
0+

Bizi Niçin Tercih Etmelisiniz?

Kurumsal bir kimlik yapısına sahip güvenli bir nakliyat şirketiyiz. Her taşınma işini yaptığımız müşterilerimiz bizim referansımız olmuştur. Bu sayede hızlı bir şekilde büyümüş bir firmayız. Bundan dolayı tercih etmeniz gereken firma kesinlikle Döngü Nakliyat olmalıdır.

Döngü Evden Eve Nakliyat olarak taşınma öncesi bütün eşyaların değerince bir taşınma sigortası yapmaktayız. Bu da firmamızın kurumsallığını ve güvenliğini ortaya koymaktadır. Sigorta yapıldığı zaman isterse evden eve nakliyat hizmeti olsun isterse şehirler arası nakliyat hizmeti olsun firmamız için değişen hiç bir şey yoktur. Bütün eşyalarınızın güvenliğini üst düzeyde sağlamaktadır.

Döngü Asansörlü Evden Eve Nakliyat olarak genelde taşınma için asansörlü taşınmayı kesinlikle önermekteyiz. Bunun sebebi ise asansörlü nakliyat hizmeti en güvenli taşınma yöntemidir. Asansörlü Nakliyat hizmeti ile eşyalar taşınacağı zaman bina merdivenleri olmadığı için dış cepheden modüler asansör sepetine yerleştirilerek direkt olarak kamyona yüklenir. Bundan dolayı firmamız bütün taşınmalarda olabildiğince asansörlü taşınma sistemi kullanmayı önermiştir.

BİZDEN HABERLER

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

 Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Gölbaşı evden eve nakliyat olarak ankaranın...

Devamını Oku

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar Evden Eve Nakliyat Pursaklar evden eve nakliyat olarak 7/24 hizmetini...

Devamını Oku

Güdül Evden Eve Nakliyat

Güdül Evden Eve Nakliyat Güdül evden eve nakliyat olarak Ankaranın tüm il...

Devamını Oku

Haymana Evden Eve Nakliyat

Haymana Evden Eve Nakliyat Döngü nakliyat olarak başta haymana olmak üzere ...

Devamını Oku

Mamak Evden Eve Nakliyat

Mamak Evden Eve Nakliyat Mamak evden eve nakliyat olarak bölgenin her yerinde ...

Devamını Oku

Çubuk Evden Eve Nakliyat

Çubuk Evden Eve Nakliyat Çubuk evden eve nakliyat olarak ankaranın tüm içe...

Devamını Oku

Ankara Evden Eve Nakliyat

Çağımızın teknolojisini gelişmesi ile nakliyat sektörü de nasibini almış bulunmaktadır. İçerisinde asansörlü nakliyat sisteminden, eşya paketleme ve sigortalı nakliyat sistemine kadar her bölümü teknolojiye ayak uydurmuş bulunmaktadır. Bu sayede zamanlamanın önemli yer ettiği ve en çok da zaman   sorunu olan bu günlerde eşya taşımak, toparlanmak yerleştirmek ayrı bir sorun haline geldi. Bu gibi durumlarda alanında uzman bir nakliyat firmasından yardım almak en kestirme çözümdür. Döngü nakliyat, Çankaya evden eve nakliyat firması olarak bizler her zaman sizlerin yanında yer alacağız.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Binanın yüksekliği, binadaki asansör kullanımına izin verilmemesi, merdiven boşluğunun çizilmesinden şikayetçi komşular. Bundan dolayı taşınma esnasında her bireyin sıklıkla yaşadığı sorunlar arasında yer alır.  Bu sayede kimseyle tartışma yaşamanıza gerek kalmadan sorunuza çözüm bulabilirsiniz. Bu sayede hemen sorunlarınızı çözüme kavuşturunuz. Arayın bizleri size yardımcı olalım. Sizde hiçbir problem yaşamadan taşınma işleminizin gerçekleşmesini izleyin. Döngü nakliyat, Çankaya evden eve nakliyat olarak her zaman yanınızda olacağız.

Müşteri Yorumları

Ankara Sincan bölgesinden Çayyolu'na eşyalarımı taşıttım. Firma sahibi Hakan Bey taşınma süreci hakkında bize çok yardımcı oldu. Aynı zamanda bütün eşyalarımı tek tek paketleyip tertemiz taşıdılar. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mardin'den İzmir'e tayinim çıktığı için eşyalarımı döngü nakliyat ile taşıttım. Gerçekten o kadar eşyam taşındı hiç böyle sorunsuz ve düzenli çalışan bir firma görmedim. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

Sigortalı Nakliyat

Döngü nakliyat ile eşyaların taşınma sigortası yaparız. Bu sayede oluşabilecek zararları sigorta acentesi karşılar. Sigortalı nakliyat ile eşyalarınız güvence altında olur. Sizlerde sonradan baş ağrısı çekmemiş olursunuz.

Eşya Paketleme

Eşya paketleme her zaman ayrı zaman gerektiren külfetli bir iştir. Onca işin arasında bir de eşyalarınızın paketlenmesi ve doğru şekilde paketlenmeye eşyaların taşıma sonrası hasarları. Bundan dolayı bir yerlerden başlanması gerekiyor elbette ama bunu sizin yerinize Döngü nakliyat, Çankaya evden eve nakliyat olarak biz yapıyoruz. Bizimle irtibata geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınızı yenilediniz ve elinizde eski eşyalarınızı ikinci evinize koymayı planladınız. Bundan dolayı nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. İşte bu noktada, Döngü nakliyat, Çankaya evden eve nakliyat firması size uzanan dost elinin adresidir.

Ofis ve Büro Taşıma

Her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Büronuzu taşımayı düşünüyor olabilirsiniz. Ofisinizi farklı bir şehre taşımak zorunda kalabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı nereden başlayacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Döngü nakliyat, Çankaya evden eve nakliyat nakliyenizi geçekleştirerek sizi bu ofis taşımayı yük olmaktan kurtarır.

Şehirler Arası Nakliyat

Farklı ve alışılmadık şehirlere taşınmak her zaman ürkütücü olabilir. Bundan dolayı bildiğiniz bir şehirden bilmediğiniz bir şehre taşınmak işleyiş nasıl olacak. Onca teknolojik alet nasıl taşınacak. Döngü nakliyat, Çankaya evden eve nakliyatı aradığınız zaman belirli bir plan dahilinde profesyonel şekilde büro eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştirir.

Keçiören Asansörlü Nakliyat

Ankara’nın en çok tercih edilen firması olmaktan gurur duyuyoruz. Keçiören asansörlü nakliyat olarak eşyalarınızı hızlı ve güvenilir şekilde taşımasını yapmaktayız. Böylece zamandan tasarruf etmiş oluyoruz. Asansörlü taşınma  sayesinde kolay bir şekilde taşınma yapılmaktadır. Bu nedenle hem müşteri hem de nakliye firması zorlanmadan taşıma işlemini yapmaktadır.  Firmamızda bulunan tüm asansörlü eşya taşımacılık ekipmanları son sistem otomatik düzeye sahip ekipmanlar arasındadır. Keçiören asansörlü nakliyat hizmetlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimizin eşyalarını çok kısa zaman içerisinde taşımaktayız. Döngü nakliyat olarak gelişmiş asansörlü nakliyat imkanlarımız ile ulaşılması en zor yüksek binalara bile kolayca erişim sağlamaktayız. Bu yüzden eşyaların zarar  görmeden taşınmalarını sağlamaktayız. Ankara asansörlü nakliyat fiyatları için taşınacak eşya ve binanın yüksekliği temel almaktayız.

Keçiören Ofis Taşımacılığı

Yeni ofisinize geçmeden önce eski ofisinizde yer alan eşyaların hangilerinin yeni ofise götürülecek hangilerinin götürülmeyeceğini belirlemeniz gerekmektedir. Ofis taşıma işlemlerinizi hem profesyonel ekiplerimiz hem de uygun fiyatlarımız ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Birçok alanda hizmet veren  ve nakliye alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile eşyalarınızı son derece kusursuz şekilde taşıyoruz. Bununla birlikte ekiplerimiz tam zamanında taşıma işlemini bitirecektir. Artık yeni ofisinize geçebilirsiniz.

REFERANSLAR

Call Now Button